سیسکو قابلیت های نظارت بر شبکه خود را با چند خرید افزایش می دهد

در سال 2020، سیسکو Thousandeyes را خریداری کرد، یک شرکت نظارت بر شبکه که داده های زیادی را در مورد سلامت شبکه ها ارائه می دهد، چیزی نزدیک و عزیز برای سیسکو، که در نهایت تجارت اصلی آن همچنان سخت افزار شبکه است.

به عنوان تمدید آن خرید سه ساله، این شرکت امروز یک جفت خرید استارتاپی را اعلام کرد که Accedian و SamKnows، یک استارت آپ کوچک بریتانیایی را تصاحب کردند. هر دو شرکت میزان داده‌های موجود برای سیسکو را افزایش می‌دهند تا شبکه را بهتر درک کند، که باید به افزایش دسترسی به داده‌هایی که شرکت از قبل با Thousandeyes دارد کمک کند.

Accedian، که این شرکت هفته گذشته اعلام کرد که آن را خریداری می کند، باید با راه حلی که به طور خاص بر عملکرد ارائه دهندگان خدمات ابری متمرکز است، به افزایش قابلیت های Thousandeyes کمک کند. جاناتان دیویدسون، EVP و مدیر کل شبکه سیسکو، در یک پست وبلاگی که این معاملات را اعلام می کند، این شرکت را به عنوان پیشرفت دانش سیسکو در این زمینه با ابزاری که به طور خاص برای ردیابی و نظارت بر رفتار ابر طراحی شده است، توصیف کرد.

اکنون، مشتریان ما می‌توانند – در سطح میکروسکوپی – زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و شبکه خود را ببینند تا عمیقاً تجربه هر کاربر را در هر لحظه درک کنند. دیویدسون نوشت: برنامه‌های بلادرنگ مانند کنفرانس ویدئویی و اینترنت اشیاء صنعتی به اتصال با تأخیر کم نیاز دارند که در آن داده‌های دقیقی برای تشخیص تخریب شبکه مورد نیاز است. این اطلاعات باید به سیسکو در داخل با برخی از ابزارهای SaaS خود و همچنین کمک به مشتریان برای دسترسی خارجی به این داده ها کمک کند.

Accedian، که در مونترال، کانادا مستقر است، به راه‌هایی برمی‌گردد که در سال 2004 تأسیس شد. طبق داده‌های Crunchbase، طی سال‌ها 31 میلیون دلار جمع‌آوری کرد.

این شرکت همچنین SamKnows، یک شرکت کوچک نظارت بر پهنای باند بریتانیا را انتخاب کرد. هر دو شرکت به تیم Thousandeyes در سیسکو می‌پیوندند و به افزایش حجم داده‌های شرکت در هنگام نظارت و درک گسترده‌تر سلامت شبکه کمک می‌کنند.

شایان ذکر است که این شرکت همچنین با ابزار مانیتورینگ اپلیکیشن AppDynam.ics که این شرکت در سال 2017 به قیمت 3.7 میلیارد دلار در هفته ای که قرار بود به بازار عرضه شود، بر سلامت برنامه های در حال اجرا در این شبکه ها نظارت می کند.