این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تسهیلات سفر و وام

فرصت دیده‌شدن

تسهیلات سلامت

همکاری با حرفه‌ای‌ها

فرصت‌شغلی های سامانه سبز

سوالات متداول

در صفحه همکاری با ما فرصت های شغلی را مشاهده کرده و درخواست خود را ارسال کنید.

بعد از اینکه شما درخواست خود را ثبت کردید، همکارهای ما سوابق شما را بررسی می‌کنند. در صورتی که توانمندی‌های شما با نیازهای ما مطابقت داشته باشد، برای هماهنگ کردن زمان مصاحبه با شما تماس می‌گیریم. ما در سامانه سبز دو نوع مصاحبه داریم: مصاحبه منابع انسانی و مصاحبه فنی. در این مصاحبه‌ها شما هم فرصت دارید تا ما را ارزیابی کنید. بعد از طی کردن این مراحل، برای شما پیشنهاد حقوقی ارسال می‌کنیم و در صورت توافق، عضوی از خانواده سامانه سبز خواهید شد.

مهم‌ترین مزیت ما فرهنگ سازمانی دوستانه و شفاف است که باعث می‌شود محیطی سرشار از همراهی، یادگیری و رشد سریع داشته باشیم. علاوه بر آن، مزایای مادی همکاری با سامانه سبز شامل برنامه‌های توسعه و دوره‌های آموزشی، دورهمی‌ها، تقدیرهای دوره‌ای، معاینات پزشکی، بیمه تکمیلی، و خرید قسطی از سایت نیز می‌شود.

ما با توجه به فرصت‌های همکاری مختلف، در کانال‌ها و سایت‌های گوناگونی آگهی می‌دهیم.

در «صفحه اصلی» می‌توانید ارزش‌ها و هویت ما را بیشتر بشناسید.

در یک بازه زمانی یکسان، بهتر است حداکثر برای ۳ فرصت همکاری درخواست ارسال کنید. در این صورت همکاران ما می‌توانند روی شناخت توانمندی‌های شما بیشتر تمرکز کنند.