انتخاب در هوش مصنوعی را با Dell PowerEdge و Intel Gaudi3 تجربه کنید

سرور Dell PowerEdge XE9680 به یک بازیگر کلیدی در شتاب هوش مصنوعی و هوش مصنوعی مولد، یادگیری ماشینی، آموزش یادگیری عمیق و مدل‌سازی HPC تبدیل شده است. معرفی Intel® Gaudi® 3 AI Accelerator در این مجموعه سرورها، پیشرفت قابل توجهی را نشان می‌دهد و مجموعه پیشرفته‌ای از قابلیت‌های فنی را ارائه می‌کند که برای پاسخگویی به نیازهای حجم‌های کاری پیچیده و فشرده داده‌ها طراحی شده‌اند. این تکامل طیف متنوع‌تری از بارهای کاری را برآورده می‌کند و به توسعه‌دهندگان و متخصصان سازمانی گزینه‌هایی برای فشار دادن محدودیت‌های شتاب GenAI ارائه می‌دهد.

مهار تنوع سیلیکون برای راه حل های سفارشی

Dell PowerEdge XE9680 خود را با این که پلتفرم پیشگام دل است که شتاب پردازنده گرافیکی هشت طرفه را با معماری سرور x86 ادغام می‌کند، متمایز می‌کند و به دلیل ارائه عملکرد بی‌نظیر در عملیات‌های مبتنی بر هوش مصنوعی مشهور است. ادغام شتاب‌دهنده Intel Gaudi3 در این اکوسیستم، قابلیت‌های آن را بیشتر تقویت می‌کند و به مشتریان این امکان را می‌دهد تا سیستم‌های خود را با نیازهای محاسباتی خاص، به‌ویژه مرتبط با بار کاری GenAI، انتخاب کنند. این افزوده استراتژیک بر تعهد به ارائه راه حل های شتاب هوش مصنوعی بدون سازش که هم همه کاره و هم قدرتمند هستند تأکید می کند.

مشخصات فنی که باعث موفقیت مشتری می شود

XE9680 با معماری طراحی شده برای رشد در محیط های تا 35 درجه سانتی گراد، قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری را ارتقا می دهد. اضافه شدن شتاب دهنده های Intel Gaudi3 امکانات پیکربندی سرور را غنی می کند. این شامل حداکثر 32 اسلات DIMM حافظه DDR5 برای افزایش توان داده، 16 درایو ذخیره سازی EDSFF3 برای راه حل های ذخیره سازی داده برتر و هشت اسلات PCIe Gen 5.0 برای اتصال و پهنای باند افزایش یافته است. XE9680 همراه با دو پردازنده نسل چهارم Intel® Xeon® Scalable با حداکثر 56 هسته، مهندسی شده است تا در اجرای بارهای کاری سختگیرانه AI و ML برتری داشته باشد و مزیت رقابتی را در پردازش و تجزیه و تحلیل داده ارائه دهد.

پیشرفت های استراتژیک برای AI Insights

PowerEdge XE9680، با ادغام شتاب‌دهنده‌های اضافی، از قابلیت‌های سخت‌افزاری معمولی بالاتر می‌رود و به عنوان یک دارایی حیاتی برای کسب‌وکارهایی عمل می‌کند که قصد دارند از هوش مصنوعی برای بینش عمیق داده‌ها استفاده کنند. این ترکیبی از قدرت پردازش پیشرفته و طراحی کارآمد و خنک‌کننده هوا، معیار جدیدی را در شتاب هوش مصنوعی ایجاد می‌کند و بینش‌های سریع و عملی را برای هدایت نتایج کسب‌وکار ارائه می‌دهد.

باز بودن فناورانه تقویت نوآوری

شتاب‌دهنده هوش مصنوعی Intel Gaudi3 ویژگی‌های عملکردی حیاتی برای بارهای کاری مولد هوش مصنوعی، از جمله 64 هسته پردازشگر تانسور سفارشی و قابل برنامه‌ریزی (TPC) و 128 گیگابایت ظرفیت حافظه HBMe2، ارائه 3.7 ترابایت پهنای باند حافظه و 96 مگابایت استاتیک روی برد را به ارمغان می‌آورد. حافظه با دسترسی تصادفی (SRAM). اکوسیستم باز Gaudi3 از طریق مشارکت بهینه شده و توسط چارچوبی قوی از کتابخانه های مدل پشتیبانی می شود. ابزارهای توسعه آن انتقال برای پایگاه های کد موجود را ساده می کند و مهاجرت را به تعداد انگشت شماری از خطوط کد کاهش می دهد.

شبکه منحصر به فرد و قابلیت رمزگشایی ویدیو

PowerEdge XE9680 که با شتاب دهنده Gaudi3 افزوده شده است، قابلیت های جدید شبکه را معرفی می کند که مستقیماً از طریق شش پورت OSFP 800GbE در شتاب دهنده ها ادغام شده اند. این پیوندها امکان اتصال مستقیم به یک پارچه شتاب دهنده خارجی را بدون نیاز به NIC های خارجی برای قرار دادن در سیستم فراهم می کند. این نه تنها زیرساخت را ساده می کند، بلکه هدف آن کاهش هزینه کل مالکیت و پیچیدگی یک زیرساخت است. علاوه بر این، رسیورهای رسانه ای تخصصی Intel Gaudi3 برای کاربردهای بینایی هوش مصنوعی طراحی شده اند. اینها می‌توانند وظایف پیش‌پردازش گسترده را انجام دهند، بنابراین تبدیل ویدیو به متن را ساده می‌کنند و عملکرد برنامه‌های هوش مصنوعی سازمانی را افزایش می‌دهند.

Dell PowerEdge XE9680 با Gaudi3: گامی رو به جلو در توسعه هوش مصنوعی

همکاری دل و اینتل که در Dell PowerEdge XE9680 با شتاب دهنده هوش مصنوعی Intel Gaudi3 متبلور شده است، نقطه عطفی در محاسبات هوش مصنوعی است. این یک راه حل آینده نگر ارائه می دهد که نیازهای فعلی بار کاری هوش مصنوعی را برآورده می کند و نیازهای آینده صنعت را پیش بینی می کند. این مشارکت وعده می دهد که رهبران فناوری را با ابزارهای پیشرفته برای نوآوری توانمند کند، مرزهای توسعه هوش مصنوعی را پیش ببرد و استانداردهای جدیدی را برای برتری و کارایی محاسباتی تعیین کند.

برای شروع سفر خود با شتاب دهنده Gaudi آماده اید؟ دل با اینتل همکاری کرده است تا به مشتریان منتخب اجازه دهد تا آزمایش شتاب دهنده های اینتل را از طریق راه حل Intel Developer Cloud خود آغاز کنند. بیشتر بدانید.

Dell اخیراً در گزارش Forrester Wave به عنوان یک رهبر در هوش مصنوعی برجسته شده است. Dell با ارائه راه‌حل‌های جامع برای دانشمندان فناوری اطلاعات و داده‌ها به منظور اعمال هوش مصنوعی و افزایش بهره‌وری، نتایج یکپارچه GenAI را هدایت می‌کند. مهم نیست که در کجای سفر هوش مصنوعی هستید، Dell می تواند مشاور مورد اعتماد شما برای تسریع اهداف هوش مصنوعی شما باشد.