سامانه سبز رایان 24 ساله شد

بزرگداشت 24 سال نوآوری و تعالی: سفر سامانه سبز رایان در فناوری اطلاعات، شبکه و زیرساخت

همانطور که «سامانه سبز رایان» بیست و چهارمین سالگرد خود را گرامی می‌دارد، ما افتخار می‌کنیم که در مورد سفر قابل توجهی که شرکت ما را به ارائه‌دهنده پیشرو در فناوری اطلاعات، شبکه و راه‌حل‌های زیرساختی امروزی شکل داده است، فکر کنیم. در طول دو دهه گذشته، ما بر تعهد خود برای ارائه راه‌حل‌های فناوری پیشرفته و خدمات استثنایی به مشتریانمان ثابت قدم مانده‌ایم، و این نقطه عطف به عنوان شاهدی بر فداکاری، انعطاف‌پذیری و تعالی بی‌وقفه ما است.

«سامانه سبز رایان» که در 13 اردیبهشت ماه سال 1379 تأسیس شد، با چشم‌اندازی برای بهره‌گیری از قدرت فناوری برای هدایت نوآوری، کارایی و رشد کسب‌وکارها و سازمان‌ها در صنایع مختلف تأسیس شد. از زمان آغاز به کار، ما به طور مداوم تکامل یافته و با چشم انداز به سرعت در حال تغییر بخش فناوری سازگار شده ایم، از منحنی ها جلوتر می مانیم و نیازهای مشتریان خود را در دنیای دیجیتالی فزاینده پیش بینی می کنیم.

حال پس از گذشت این دوره نگاهی به فعالیت ها، اهداف ، محصولات و موفقیت های این دو دهه اخیر می اندازیم :

فعالیت های سامانه سبز رایان

در سال‌های اولیه، گسترش سریع ارتباطات و پذیرش گسترده فناوری رایانه و نوآوری‌های مرتبط با آن آشکار شده بود. بنیانگذاران ضرورت افزایش قابلیت‌ها برای برآوردن نیازهای جامعه را در این چشم‌انداز در حال تحول تشخیص دادند. آنها با بیش از یک دهه تجربه در نقش های اجرایی در شرکت های فناوری اطلاعات و ارتباطات و بهره گیری از تخصص متخصصان این حوزه، پایه و اساس «سامانه سبز رایان» را پی ریزی کردند.

از آن زمان، نیازهای اجتماعی هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی به تکامل خود ادامه دادند. سامانه سبز رایان بر تعهد خود برای همسویی با این تحولات و تطبیق راهبردهای خود بر این اساس استوار بوده است. ما به طور مداوم تمرکز خود را اصلاح کرده‌ایم، تلاش‌های خود را متمرکز کرده‌ایم و تخصص خود را عمیق‌تر می‌کنیم تا بهتر به نیازهای در حال تحول جامعه خدمت کنیم. ما همچنان متعهد به حمایت از پیشرفت و تحول قابل توجهی هستیم که فناوری اطلاعات و ارتباطات می تواند برای ایران عزیزمان به ارمغان بیاورد.

ما با بیش از 30 سال تجربه در صنعت ICT و تلاش های متعهدانه تیم پرتلاش خود، آماده تحقق چشم انداز خود برای تبدیل شدن به یکی از ده شرکت خصوصی برتر ICT در کشور هستیم. هدف ما این است که با ارائه تجهیزات پیشرفته و راه حل های مخابراتی، راه را برای ایجاد “شبکه جهانی داده” هموار کنیم. این چشم انداز ما را به سمت جلو سوق می دهد زیرا همچنان به نوآوری و تلاش برای برتری در این زمینه ادامه می دهیم.

اهداف شرکت

ما براى داشتن ايرانى آباد، آزاد، سربلند و پيشرفته تلاش مى‌كنيم تا همه مردم بيش‌ترين بهره‌مندى را از تمامى خدمات ممكن بر پايه “شبكه همگانى داده (Public Data Network)” به دست آورند؛ خدماتى همچون دسترسى آسان به اطلاعات، سلامت الكترونيك، آموزش الكترونيك، دولت الكترونيك، كسب و كار الكترونيك، سرگرمى الكترونيك و …در اين راه، با نوآورى و بهره‌گيرى از پيشرفته‌ترين فناورى‌هاى اطلاعاتى و مخابراتى (ICT) با بهينه‌سازى زيرساخت‌هاى تكنولوژيك، زمينه گسترش هرچه بيش‌تر “شبكه همگانى داده” را فراهم ساخته و بهبود مى‌بخشيم.همچنين مى‌كوشيم براى همگانى كردن اين خدمات، به فرهنگ‌سازى در ميان مردم و مسئولين يارى رسانيم.

خدمات و محصولات

طی 12 سال گذشته، اجرای راهکارهای دورکاری شاهد افزایش چشمگیر یک و نیم برابری بوده است. این استراتژی، علاوه بر افزایش بهره‌وری و انعطاف‌پذیری در کسب‌وکارها و کاهش هزینه‌ها برای صاحبان مشاغل، به حفظ تداوم گردش کار در شرایط اضطراری نیز کمک می‌کند. حرکت به سمت دورکاری مستلزم پیش نیازهایی مانند نیازسنجی و اتخاذ راه حل های مناسب، تهیه تجهیزات و سخت افزار کار از راه دور، نصب و استقرار نرم افزارهای لازم و استفاده از سیستم های پشتیبانی برای توسعه و نگهداری سازه های کار از راه دور است.

«سامانه سبز رایان» با تخصص متخصصان خود در تمامی مراحل اعم از مشاوره، فروش تجهیزات و نرم افزار و پشتیبانی و توسعه آماده ارائه راهکار، خدمات و اجرای پروژه در زمینه کار از راه دور می باشد. ما متعهد هستیم که به کسب‌وکارها در انتقال یکپارچه به سمت کار از راه دور کمک کنیم و اطمینان حاصل کنیم که ابزارها و پشتیبانی لازم برای پیشرفت در عصر دیجیتال را دارند.

برخی از این خدمات و محصولات شامل موارد زیر است:


سرور

تأمین سرورهای روز دنیا از معتبرترین برندها مانند سرور های HPE

زیرساخت شبکه

ارائه نوین ترین تجهیزات، نرم افزارها و امنیت مانند محصولات شرکت CISCO

تجهیزات بانکی

تامین تجهیزات بانکی و فروشگاهی (POS)

Voip

ارائه و فروش انواع تجهیزات و خدمات Voip

استوریج

ارائه پیشرفته ترین استوریج ها

در حالی که 24 سالگی خود را جشن می گیریم، از اعتماد و حمایت مشتریان، شرکا و ذینفعان خود سپاسگزاریم. این اعتقاد تزلزل ناپذیر آنها به توانایی‌های ما است که ما را برمی‌انگیزد تا مرزها را پشت سر بگذاریم و چشم‌انداز خود را با عزم و پشتکار دنبال کنیم. ما با هم به گام های مهمی در شکل دادن به آینده فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران و فراتر از آن ادامه خواهیم داد.