IBM نقش بسته امنیتی ترکیبی-ابری خود را گسترش می دهد

IBM سرویس داده ، اطلاعات تهدید و امنیت را به سیستم Cloud Pak for Security اضافه می کند.

IBM در حال گسترش نقش بسته نرم افزاری امنیتی خود برای استقرار ابر ترکیبی با بهبود جمع آوری داده های امنیتی جمع آوری شده در شبکه های مشتری و استفاده از خبر های تهدید اطلاعاتی شخص ثالث است.

IBM’s Cloud Pak for Security ، که از فناوری منبع باز برای شکار تهدیدات و قابلیت اتوماسیون برای سرعت بخشیدن به پاسخ به حملات سایبری برخوردار است ، می تواند در یک داده کنسول واحد که توسط محصولات موجود امنیتی مشتریان جمع آوری شده، جا بگیرد.

IBM Cloud Paks بسته نرم افزاری کانتینر OpenShift مبتنی بر Red Hat’s Kubernetes به همراه Red Hat Linux و انواع فن آوری های متصل است که به مشتریان این شرکت اجازه می دهد کانتینرها را با توجه به انتخاب زیرساخت های خصوصی یا عمومی خود ، از جمله AWS ، Microsoft Azure ، Google Cloud Platform ، Alibaba و IBM Cloud ، مستقر و مدیریت کنند.

جاستین یانگ بلود ، معاون رئیس IBM Security گفت: “مشتریان بیش از حد تحت محصولات امنیتی نقطه ای هستند – هر مشتری متوسط ​​بیش از 50 محصول دارد” که کسب بینش و پاسخ سریع به تهدیدها و حملات را دشوار می کند.

Cloud Pak for Security حدود یک سال پیش راه اندازی شد و نسخه جدید قابلیت های یکپارچه سازی آن را گسترش می دهد تا شامل اطلاعاتی از داده های ذخیره شده و دسترسی از مکان های توزیع شده باشد. این سیستم اکنون از سیستم Security Guardian IBM پشتیبانی می کند که Big Blue برای محافظت از پایگاه داده ، انبار داده ها و محیط های داده بزرگ مانند Hadoop ارائه می دهد.

یانگ بلود گفت ، با استفاده از این اطلاعات ، تیم امنیتی می تواند محل استقرار داده های حساس در محیط های ابر ترکیبی و همچنین افرادی که به آنها دسترسی دارند ، نحوه استفاده از آنها و بهترین راه برای محافظت از آنها را تعیین کند.

یانگ بلود گفت از نظر تاریخی ، مشتریان تیم های مختلفی را در اختیار داشتند مانند مدیریت عملیات امنیتی و مدیریت داده ها که از پایگاه های اطلاعاتی مراقبت می کنند ، و گرفتن اطلاعات از آن دو گروه برای حل مشکلات، کند و دشوار بود. یانگ بلود گفت ، Cloud Pak for Security امنیت و داده های موجود در یک کنسول را هماهنگ می کند تا مشتریان بتوانند با سرعت بیشتری مشکلات را برطرف کنند یا پاسخ خودکار به تهدیدات را تعریف کنند.