HPE Primera : نسل جدید برای ذخیره‌سازی هوشمند

مشاغل می خواهند اپ‌های جدید مهم را به بازار بیاورند و از اپ‌های موجود خود نیز پشتیبانی کنند، سرعت کسب و کار، چابکی و نوآوری را تسریع می‌کنند. IT به تنهایی نمی‌تواند از این خواسته‌ها در کنار وظایف فعلی پشتیبانی کند. بنابراین IT برای حفظ قابلیت اطمینان، چابکی را فدا می‌کند.

HPE Primera با ارائه سادگی، دسترسی و عملکرد برتر، فضای ذخیره‌سازی مهمی را تعریف می‌کند. از پیشرفته‌ترین سیستم عامل هوش مصنوعی صنعت یعنی HPE InfoSight، استفاده می‌کند، که این سیستم عامل مدیریت زمان ذخیره‌سازی را تا 93 درصد کاهش می دهد. Primera شما را قادر می‌سازد مسائل را پیش‌بینی کرده و از آنها جلوگیری کرده و عملکرد برنامه را تسریع کنید.

ارائه یک تجربه کاربری ساده و درجه کاربر برای ذخیره‌سازی مهم، نصب ساده، در کمتر از 20 دقیقه خودتان می‌توانید نصب کنید.

مدیریت ساده: ذخیره‌سازی را در عرض چند ثانیه انجام دهید.

به روزرسانی ساده: سیستم عامل متمرکز بر خدمات، خدمات داده را از هم جدا کرده و به آنها امکان می‌دهد مستقلاً اجرا شوند، به روز شوند یا دوباره راه‌اندازی شوند. نرم‌افزار HPE Primera در 5 دقیقه توسط مشتریان قابل ارتقا است.

گزینه‌های خرید استوریج HPE Primera را به عنوان سرویسی با تجربه کاملاً مدیریت شده اجرا کنید و فقط هزینه آنچه را که از طریق HPE GreenLake استفاده می‌کنید بپردازید.

100درصد در دسترس بودن تضمین شده است استوریج سری Primera به طور استاندارد با HPE Proactive Care و 100 درصد تضمین در دسترس بودن داده ارائه می‌شود.

استوریج  Primera از  InfoSight برای پیش‌بینی و جلوگیری از ایجاد اختلال در لایه‌های شبکه، برنامه و سرور استفاده می‌کند.

hpe primera

قابلیت اطمینان حساس به ماموریت HPE Primera از طراحی چند گره‌ای و تداوم شفاف کاری با HPE Peer Persistence و تکثیر داده‌ها استفاده می کند. محافظت از داده‌ها از طریق HPE Recovery Manager Central با HPE StoreOnce انجام می‌شود.

معماری کاملاً فعال موازی‌سازی گسترده و عملکرد چند گره‌ای را به همراه دارد، باعث تسریع در برنامه ها می‌شود. با پشتیبانی HPE InfoSight  ، استوریج HPE Primera هم عملکرد اپ را با سایر اپ‌های مشترک در سیستم HPE Primera محاسبه می‌کند، و هم دید بهینه‌سازی میزان بارگذاری برنامه را فراهم می‌کند. تجزیه و تحلیل در زمان واقعی عملکرد قابل پیش‌بینی را حفظ می‌کند. با HPE InfoSight که عمیقاً با استفاده از مدل‌های AI تعبیه شده در HPE Primera، و برای تجزیه و تحلیل زمان واقعی و عملکرد سازگار در ابر تهیه شده‌اند، کاملاً یکپارچه شده است.