چگونه مرکز تماس به عنوان سرویس (CCaaS) میتواند کار شما را آسانتر کند

با افزایش انتظارات مصرف کنندگان و تلاش مشاغل برای کسب مزیت رقابتی، انتقال کامل مراکز تماس به ابر به یک نیاز فوری تبدیل شده است. شرکت‌ها باید راه حل‌های مرکز تماس به عنوان یک سرویس (CCaaS) را برای دستیابی به این مزیت مهم در رقابت سرعت بخشند.

CCaaS چیست

مرکز تماس به عنوان یک سرویس (CCaaS) یک رویکرد استقرار نرم افزار است که به مشاغل اجازه می‌دهد تنها فناوری مورد نیاز خود را خریداری کنند و معمولاً توسط یک فروشنده مدیریت می‌شود تا در ادغام و پشتیبانی صرفه‌جویی کند. راه حل‌های CCaaS راه حل‌های مبتنی بر تجربه مشتری (CX) مبتنی بر ابر است.

Contact Center vs. Call Center

هردو خدمات مشتری هستند و تمایز اصلی بین این دو این است که مرکز تماس منحصراً تماس‌های ورودی یا خروجی را اداره می‌کنند. در مقابل، contact centers خدمات مشتریان omnichannel را از طریق ایمیل، چت، Voice over IP (VoIP) و وب سایت ارائه می‌دهد. به طور خاص، زیرساخت ماژولار Call Center مبتنی بر ابر همچنین به مدیران اجازه می‌دهد تا اثربخشی تیم‌های خود را به حداکثر برسانند و از امنیت بهتر، داده های محافظت شده بیشتر، بهبود تعاملات مشتری و افزایش انعطاف‌پذیری نیز بهره‌مند شوند.

ccaas

تجربه بهتر مشتری

اگرچه contact center برای خدمت به مشتریان وجود دارد، اما راه حل‌های سنتی اغلب به وعده‌های خود عمل نمی‌کنند. راه حل‌های مشتری مداری CCaaS متناسب با نحوه کار و تعامل مردم امروز ساخته شده‌اند. علاوه بر این، سیستم‌های CCaaS به ایمیل، رسانه‌های اجتماعی، تلفن همراه و چت در زمان واقعی به یک پلتفرم یکپارچه که از ردیابی اطلاعات در همه کانال ها پشتیبانی می‌کند می‌پیوندند و در نتیجه تجربه پشتیبانی مشتری بهتر را به همراه می‌آورند.

درجات بالای مقیاس پذیری، قابلیت اطمینان و در دسترس بودن

یکی از رایج‌ترین مزایای راه حل مرکز مشتریان ابری این است که به مشاغل اجازه می‌دهد تا به سرعت در جهت تغییر خواسته های کسب وکار و مشتریان، مقیاس بندی کنند. علاوه بر این، سیستم های CCaaS بالاترین سطوح در دسترس بودن قابلیت اطمینان و بازیابی بلایا را ارائه می‌دهند.

پیشنهادات CCaaS های برتر

بر آن دسته از شرکت‌هایی تمرکز می‌کنیم که در ارائه استقرار CCaaS تخصص دارند. این شرکت‌ها دارای تخصص و انعطاف‌پذیری هستند تا با توجه به نیاز سازمان‌های شما، راه حل‌های سفارشی ارائه دهند.

8×8

پلتفرم ارتباطات eXperience 8×8 نرم افزار مرکز تماس، تلفن کسب وکار، جلسات ویدئویی، چت تیمی و برنامه‌های API و قابلیت جاسازی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. راه حل‌های ابری 8×8

به مشاغل کمک می‌کند تا تجربه مشتری و کارکنان خود را تغییر دهند. با یک سیستم تعامل برای صدا، ویدئو، مرکز همکاری و تماس و یک سیستم اطلاعاتی در یک پلتفرم فناوری، مشاغل می‌توانند سریعتر و هوشمندتر ارتباط برقرار کنند تا از سرعت انتظارات مشتری فراتر رود.

RingCentral

RingCentral با ارتباطات ابری و انعطاف‌پذیر، مقرون به صرفه و راه حل‌های همکاری، محل کار ایده آلی را ایجاد می‌کند که در آن می‌توان کسب وکار را به طور کارآمدتر انجام داد. از یک سیستم تلفن همه جانبه ابری با پیام رسانی تیمی، کنفرانس ویدئویی و مدیریت عملکرد گرفته تا یک مرکز تماس کامل، RingCentral راه حل‌هایی را برای هر شغلی، چه بزرگ و چه کوچک، ایجاد می‌کند.

Talkdesk

Talkdesk یک ارائه دهنده راه حل مرکز تماس ابری سازمانی است که یک پلتفرم بصری و سازگار ارائه می‌دهد. آنها تلاش می‌کنند تا شرکت‌ها را قادر سازند تا به طور مستمر تجربه مشتری را با راه حل‌هایی که به راحتی تنظیم می‌شوند، مورد استفاده قرار می‌دهند و با تغییر نیازهای کسب و کار، کسب و کار را بهبود می‌بخشند و تقویت می‎کنند. Talkdesk که یکی از رهبران مرکز تماس Gartner به عنوان یک سرویس جادویی است، نوآوری مداوم، کیفیت برتر تماس و یکپارچگی فوری را در محبوب ترین برنامه‌های کسب و کار ارائه می‌دهد.