هرآنچه برای دورکاری نیاز دارید

مشاوره و ارائه راهکار

با حرکت و تغییر رویه سازمان‌ها و کسب و کارها به سمت دورکاری، نیاز به برخورداری از مشاوره مناسب و راهکارهای کاربردی در این زمنیه در حال گسترش است. متخصصان سامانه سبز رایان، با نیازسنجی دقیق، شما را در انتخاب بهترین راهکار دورکاری متناسب با زیرساخت‌های حوزه کسب و کار راهنمایی و مشاوره‌های لازم را در راستای اجرایی ساختن آن ارائه می‌کنند.

ثبت درخواست

اجرای سخت‌افزاری

تهیه و تدارک زیرساخت‌های مناسب دورکاری، نیازمند توسعه سخت‌افزاری سیستم است. تهیه تجهیزات مناسب از ملزومات اولیه دورکاری است. تجهیز سخت‌افزاری سیستم، موجب افزایش بهره‌وری و بازدهی عملیاتی می‌شود؛ سامانه سبز آماده ارائه انواع سخت‌افزارهای مورد نیاز در راستای کار از راه دور در کنار تأمین امنیت انتقال اطلاعات از محل کار تا خانه، با توجه به نیازمندی‌های حوزه کاری است.

ثبت درخواست

اجرای نرم‌افزاری

یکی از کلیدی‌ترین اجزای سیستم‌های کار از راه دور، بخش نرم‌افزاری آن‌ است. این نرم‌افزارها در راستای مدیریت از راه دور، برقراری ارتباط میان تیم‌های کاری، به اشتراک‌گذاری اطلاعات، مدارک، گزارش‌ها و داده‌ها، تأمین امنیت سیستم و شبکه، مستندسازی و کنترل پیشبرد پروژه‌ها کارایی دارد. سامانه سبز رایان در هر یک از حیطه‌های نرم‌افزاری، آماده ارائه و پیاده‌سازی خدمات است.

ثبت درخواست

نگهداری و توسعه

هر پروژه‌ی دورکاری، پس از پیاده‌سازی، نیازمند نگهداری و توسعه همگام با گسترش کسب‌وکار است. تیم پشتیبانی سامانه سبز، با توجه به روند توسعه و یا امکان بروز مشکلات احتمالی، آماده پاسخگویی به سؤالات شما و عرضه خدمات است.

ثبت درخواست

سامانه سبز

با پشتوانه 20 سال تجربه

تماس با ما