Kaspersky

تاریخچه Kaspersky

اولین ورژن آنتی‌ویروس Kaspersky در پاسخ به ویروسی به نام Casecade Virus در سال 1981 توسط Eugene Kaspersky ابداع شد. ورژن‌های اولیه آن نزدیک به 40 ویروس را شناسایی می‌کرد و میان دوستان و اعضای خانواده توزیع شد. Eugene در Kami به ارتقا نرم‌افزار ادامه داد تا در نهایت در سال 1992 محصول (AVP) AntiViral Toolkit Pro را روانه بازار کرد. این محصول در سال 1994 پس از اینکه دانشگاه هامبورگ پس از آنالیزهای پیچیده به آن رتبه‌ی‌اول را اختصاص داد، مشهور شد.
در 1997 Eugene Kaspersky، همسرش Natalya Kaspersky و Aelexy De-Monderik، کار در KAMI را برای تاسیس Kaspersky Lab ترک کردند.
در سال 1998 یک دانشجوی تایوانی ویروسی به نام CIH تولید کرد. در سه هفته ی اول پس از آن، Kaspersky تنها نرم‌افزار قادر به حذف این ویروس بود و همین امر موجب افزایش تقاضا برای خرید این آنتی‌ویروس در سراسر دنیا شد.
Kaspersky در اکثر رتبه‌بندی‌های جهانی مربوط به آنتی‌ویروس‌ها از برترین‌ها بوده است.

سامانه سبز رایان | شرکت Kaspersky

محصولات Kaspersky

محصولات شرکت Kaspersky Lab شامل امنیت اینترنت، مدیریت رمز و سایر خدمات و محصولات مربوط به امنیت مجازی است. نرم‌افزارهای امنیت شرکت KasperSky شامل آنتی‌ویروس، Internet Security و Total Security است. نرم‌افزار آنتی‌ویروس Kaspersky، بدافزارها را شناسایی و عملکرد رایانه را کنترل می‌کند. همچنین به کاربر در مورد وبسایت‌های خطرناک هشدار می‌دهد. نرم‌افزار Internet Security ویژگی‌هایی نظیر کنترل والدین و ابزارهای ضد فیشینگ را به آن اضافه می‌کند. Total Security علاوه بر ویژگی‌های ذکر شده، فیلترهای مخصوص کودکان برای وبسایت‌ها، ابزارهای شناسایی، اپلیکیشن مدیریت رمز و … را اضافه می‌کند. نرم‌افزار Kaspersky برای Macs ،Android ،iOS ،Windows Mobile ،BlackBerry و Symbian قابل اجرا است.
Kaspersky محصولات متناسب با کسب‌و‌کار هم ارائه می‌کند. این محصول درواقع یک رابط کاربری متمرکز و نرم‌افزار مدیریتی است که با نام Kaspersky Security Center شناخته می‌شود. Kaspersky Administration KitSecurity Center وظیفه مدیریت پیکربندی، نصب و استفاده از راه دور را برعهده دارد. Kaspersky Small Office Security هم برای کسب‌وکارهای با 25 کارمند و یا کمتر مناسب است.

سامانه سبز
با پشتوانه 25
سال تجربه

تماس با ما