DELL EMC

تاریخچه Dell EMC

EMC یکی از رازآلودترین شرکت‌ها در دنیای تکنولوژی است. حتی در دهه 1990 وقتی EMC به دومین سهام موفق در وال‌استریت، درست پشت سر Dell، تبدیل شد، همچنان نسبتاً ناشناخته باقی ماند.
با این وجود شرکت EMC تأثیر به‌سزایی بر صنعت IT گذاشت. این شرکت با تمرکز بر ارتقا و فروش مجموعه سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای ذخیره‌سازی و مدیریت داده و با ترغیب مشتریان به خرید محصولاتش فارغ از سایر خریدهایشان در زمینه IT، به جمعی از فروشندگان مهم دهه 1990 پیوست.
پس از آن با توسعه داده و ظهور شرکت‌هایی مثل Google، Amazon و Facebook و پیدایش تغییرات ساختاری در صنعت IT و خریداران و فروشندگان این صنعت، EMC در پاسخ به این دگرگونی‌ها با پیوستن به Dell موافقت کرد. این تصمیم بزرگ‌ترین ادغام دو شرکت فناوری در تاریخ را شکل داد.

سامانه سبز رایان | شرکت emc

محصولات Dell EMC

شرکت Dell EMC در حیطه فضاهای ابری، زیرساخت‌های همگرا، حفاظت داده، ذخیره‌سازی داده، سرور، شبکه‌سازی و تجهیزات دیگر مثل کامپیوترهای شخصی و صفحات نمایش فعالیت عمده دارد.
استوریج‌های این شرکت در سری‌های PowerMax، Dell EMC Unity XT، SC series، PowerVault، VMAX All Flash و … می‌شود.
Dell EMC Unity یکی از استوریج‌های متناسب با نیازهای میانبرد EMC می‌باشد. این استوریج به عنوان نسل جدید آرایه‌های ذخیره‌سازی پس از EMC VNX و EMC VNXe می‌باشد.
از سرورهای EMC میتوان به Rack Servers یا همان سرورها با قابلیت نصب در رک اشاره کرد. این سرورها جهشی در زمینه حافظه‌های داخلی سرورها ایجاد کردند. عملکرد آن‌ها بسیار قوی و سرعتشان بالا است. Tower Servers دسته دیگری از سرورهای شرکت EMC است. این دسته با انعطاف‌پذیری بالا شناخته می‌شود.
از دیگر محصولات شرکت EMC، نرم‌افزارهای مدیریتی و همچنین سوییچ‌های شبکه است.

سامانه سبز
با پشتوانه 25
سال تجربه

تماس با ما