سیستم HPE Moonshot

راه حل‌های بهینه شده برای حجم کار برای کسب نتایج بهتر کسب و کار

HPE Moonshot یک سیستم سرور یکپارچه با صرفه جویی در مصرف انرژی است که محاسبه مناسب بارهای کاری را به شما ارائه می‌دهد. با HPE Moonshot می‌توانید از زیرساخت‌های IT خود بیشترین بهره را ببرید، عملکرد برنامه را بهینه کنید، اقتصاد پیشرفته‌ای را تحقق بخشید و نوآوری در کسب  و کار را تسریع کنید.

HPE Moonshot Chassis

Moonshot Chassis1500 از طیف وسیعی از کارتریج های راه حل سرور، ذخیره سازی و شبکه بهینه شده برای کلان داده‌ها، سوشال مدیا، فضای ابری، تلفن همراه پشتیبانی می‌کند، به شما امکان می‌دهد نیازهای مشتریان خود را پیش‌بینی کنید. Moonshot Chassis1500 قدرت، خنک کنندگی، مدیریت کارتریج سرور پلاگین قابل استفاده بصورت جداگانه را به اشتراک می‌گذارد. به آنها امکان می‌دهد ضمن کاهش پیچیدگی، از انرژی، کابل‌کشی، فضا و هزینه کمتری استفاده کنند.

HPE Moonshot m300 Server Cartridge

HPE Moonshot m300 Server Cartridgeیک زیرساخت وب کامل و چند لایه را در یک باکس ارائه می‌دهد که به شما امکان می‌دهد پشته اپلیکیشن خود را از جمله تعادل بار، سرویس‌دهی وب و پایگاه داده در گروه‌های اختصاصی سرور درون یک شاسی لایه‌بندی کنید. نتیجه یک فاکتور شکل بسیار متراکم است که درصورت نیاز کسب و کار برای راحتی مقیاس طراحی شده است.

HPE Moonshot m350 Server Cartridge

کاتریج سرور اچ پی ای Moonshot m350 از پردازنده‌ها و ذخیره‌سازی کم مصرف استفاده می‌کند تا یک راه حل ایده آل برای میزبانی مدیریت شده ارائه دهد. با هشت هسته در هر سرور و حداکثر 180 سرور در هر سیستم، متراکم‌ترین تعداد هسته پردازنده موجود در یک سیستم Moonshot است. مقرون به صرفه است که شما را قادر می‌سازد خدمات ارائه شده خود را گسترش داده و بازارهای جدیدی را که نیاز به قیمت کمتری دارند باز کنید.

سامانه سبز رایان | samaneh sabz | سیستم سرور HPE Moonshot

HPE Moonshot m400 Server Cartridge

HPE Moonshot m400 Server Cartridge کاملاً منطبق با نوآوری در محاسبات موبایل طراحی شده است که در آن محاسبات کم مصرف از اولویت‌های طراحی هستند. Moonshot با پردازنده های 64 بیتی ARM حافظه 2X سرورهای میان رده معمولی را ارائه می‌دهد و باعث افزایش عملکرد چشمگیر پهنای باند حافظه و بهره‌وری کلی سرور می‌شود، در حالی که هزینه‌های برق نسبت به خرید بیش از حد محاسبات را کاهش می‌دهد.

HPE Moonshot m700 Server Cartridge

بسیاری از سازمان‌های فناوری اطلاعات تلاش می‌کنند تا دسک تاپ‌های از راه دور با عملکرد و کارآمد را به نیروی کار موبایل خود برسانند. با استفاده از یک محاسبه و پردازش گرافیکی مستقل برای هر کاربر، دارای عملکرد ثابت و قابل اعتماد و کیفیت بالای خدمات برای گرافیک‌های کسب و کار و اپلیکیشن‌های چندرسانه‌ای است.

HPE Moonshot m710 Server Cartridge

ارائه دهندگان محتوای ویدئویی قبلاً برای ارائه حجم بیشتری از محتوا به تعداد فزاینده دستگاه‌ها، در قالب‌ها و وضوح‌های مختلف، نیاز داشتند. تصویب آینده تلویزیون با کیفیت فوق العاده بالا (4k ، 8k) فشار گسترده‌تری را بر زیرساخت‌های کدگذاری موجود ایجاد می‌کند. ProLiant 710 mعملکرد HD را با قیمت SD و با تقریباً 100 جریان HD در هر واحد رک ارائه می‌دهد. مجهز به پردازنده Intel Xeon E3-1284Lv3 با پردازنده داخلی Intel Iris Pro Graphics P5200، امکان ارائه پیشنهادات گسترده، پذیرش قالب‌های جدید و توانایی مقیاس‌گذاری بدون نیاز به گسترش امکانات دیتاسنتر را فراهم می‌کند.

HPE Moonshot m800 Server Cartridge

انجام تجزیه و تحلیل در زمان واقعی بر روی حجم زیادی از داده‌ها که به سرعت تغییر می‌کنند، با زیرساخت‌های سنتی فناوری اطلاعات غیرقابل تحقق است.  Moonshot در حال راه‌اندازی یک راه حل کاملاً موازی پردازش سیگنال دیجیتال (DSP) برای تجزیه و تحلیل زمان واقعی داده‌های پیچیده با حجم بالا است.