سرورهای HPE

HPE یک شرکت جهانی، platform-as-cloud است که برای تحول کسب و کار شما ساخته شده است. Hewlett Packard Enterprise Company (HPE) یک شرکت فناوری اطلاعات چند ملیتی آمریکایی مستقر در سن خوزه، کالیفرنیا است که در تاریخ 1 نوامبر 2015 تاسیس شد. سرورهای HPEراهکارهایی برای به حداکثر رساندن عملکرد سرور هستند. سرورهای HPE با گزینه‌های عملکرد بالا، قابلیت اعتماد HPE Server دامنه برنامه‌ها و داده‌ها را در زیرساخت‌های ترکیبی شما تسریع می‌کند

انواع سرورهای HPE

RACK SERVERS

سرورهای بهینه شده  RACK که دیتاسنتر شما را با ارائه عملکرد، انعطاف‌پذیری و مقیاس‌پذیری مدرن می‌کنند.

TOWER SERVERS

سرورها، گزینه ها، ابزارها و پشتیبانی برای کمک به شما در اداره مشاغل کوچک یا متوسط ​​خود و ساده‌سازی زیرساخت‌های ابری داخلی و ترکیبی. گزینه مناسب برای دفاتر از راه دور، مشاغل که دورکاری انجام می‌دهند و مشاغل در حال رشد، که از طریق زیرساخت‌های ابر هیبریدی خود از چابکی، امنیت و کنترل اقتصادی را فراهم می‌کند.

HYPERCONVERGED INFRASTRUCTURE

بنگاه‌های اقتصادی امروز با ایجاد انعطاف پذیری، چابکی و ادغام حجم کار بی نظیر از فناوری اطلاعات ، به دنبال تسریع در نوآوری و زمان بازار هستند. با یک زیرساخت ابرهمگرا از HPE، همه این‌ها اکنون قابل دسترسی است.

HPE BLADESYSTEM BLADE SERVERS

سرورهای تیغه ای HPE یک زیرساخت و یک سکوی مدیریتی برای تسریع در ارائه خدمات.

MISSION CRITICAL SYSTEMS

راه حل‌های انعطاف پذیر با سرعت بالا و فراتر از تقاضای شرکت‌های امروزی برای تحول دیجیتال

سامانه سبز رایان | samaneh sabz | سرورهای HPE

Cloudline

سرورهایی متناسب با ارائه دهندگان خدمات که دیتاسنترهای گسترده‌ای را ایجاد و اداره می‌کنند.

HPE Edgeline Converged Edge Systems

Edge computing که کنترل ایمن را ارائه می‌دهد.

Gen10 Servers

کلیدهای نوسازی زیرساخت‌ها و تسریع بینش‌های کسب و کار در دنیای ترکیبی از فناوری اطلاعات سنتی، ابر عمومی و خصوصی.

Insight Control Software

به سرعت و به طور مداوم سرورهای HPE ProLiant خود را تهیه، مدیریت، کنترل و بهینه سازی کنید.

Integrated Lights Out (iLO) Software

فن آوری‌های مدیریت جاسازی شده که از چرخه حیات کامل همه سرورهای HPE ProLiant Gen8 و Gen9 از هر مکان پشتیبانی می‌کند.

HPE Apollo

سرورهای با چگالی بالا برای محاسبات با کارایی بالا (HPC) و تجزیه و تحلیل پیشرفته داده، حجم کار را بهینه می‌کنند. اگر شغل شما به داده‌های گسترده یا برنامه خاصی نیاز داشته باشد، سرورهای HPE Apollo برای رسیدگی به آن مجهز هستند.

HPE SYNERGY

یک زیرساخت بی‌سیم قابل ترکیب که هر بار کاری را در یک فضای ابر هیبریدی تأمین می‌کند. با این سرورها می‌توانید بهره وری و کنترل را بیشتری داشته باشید و منابع IT را به سرعت از طریق یک رابط مستقر کنید.

HPE PROLIANT DL SERVERS

امن‌ترین سرورهای استاندارد صنعت جهان؛ زیرساخت چابکی که هوش تعریف شده توسط نرم‌افزار را امکان‌پذیر می‌کند.  ProLiant نام تجاری رایانه‌های سرور است که در اصل توسط Compaq تولید و به بازار عرضه شده و در حال حاضر توسط Hewlett Packard Enterprise به بازار عرضه شده است.

HPE MOONSHOT

زیرساختی با کارایی بالا، کم مصرف، که برای بهینه‌سازی حجم کار بالا که برای برنامه‌های دسک‌تاپ مجازی است ایده‌آل است. ارائه دسکتاپ و اپلیکیشن‌های مجازی امن برای ایستگاه‌های کاری و محیط‌های کسب و کار در صنعت بانکی با استفاده از سیستم converged blade مناسب است.می‌توانید از رشد کارکنان پشتیبانی کرده و بهره‌وری قابل توجهی را با قابلیت های پیشرو در صنعت اتوماسیون، امنیت و مدیریت از راه دور که با سیستم‌های سریعتر و کم مصرف کار می کنند و بصورت سرویس ارائه می‌شوند ، بهبود ببخشید.

MISSION CRITICAL SYSTEMS

راه‌حل‌های انعطاف‌پذیر با سرعت بالا و فراتر از تقاضای شرک‌ های امروزی برای تحول دیجیتال، پردازش معاملات آنلاین (OLTP)، حجم کاری پایگاه داده، نوسازی برنامه‌ها و تجزیه و تحلیل داده‌ها برای موفقیت شما بسیار مهم است. با استفاده از عملکرد و قابلیت اطمینان سیستم‌های حیاتی HPE Mission، می‌توانید این بارهای کاری با ارزش بالا را تسریع کنید.

HPE SIMPLIVITY

معماری hyperconverged که فراتر از نرم‌افزار تعریف شده برای هوش مصنوعی است، و زیرساخت‌هایی که توسط خودشان مدیریت ‌می‌شوند، خودبهینه سازی و خود ترمیم را ارائه می‌دهد. اضافه کردن قابلیت تجزیه و تحلیل پیش‌بینی یادگیری ماشینی HPE InfoSight به پلت فرم hyperconverged.