بررسی کسپرسکی 2021

برنامه های آنتی ویروس ویندوز کسپرسکی از سطح پایین آنتی ویروس کسپرسکی گرفته تا محصولات رده های بالای Kaspersky Total Security ، با اسکن محلی و یادگیری ماشین مبتنی بر ابر ، شما را در برابر خطرات آنلاین محافظت می کنند.

برنامه سطح اول ، Kaspersky Total Security ، دارای یک مدیر رمز عبور ، کنترل والدین عالی ، یک مرورگر ایمن شده برای انجام معاملات آنلاین و حفاظت از نرم افزار جدید است. گرچه اسکنر بدافزار آن چند تهدید احتمالی را از بین برده است ، اما با یک سرعت سریع که فقط کمترین تأثیر را روی عملکرد رایانه شما دارد ، یک قدم جلوتر است. تنها نکته منفی این است که دسترسی نامحدود به سرویس VPN اتصال ایمن کسپرسکی 30 دلار اضافی در سال هزینه می کند.

با این وجود ، ما فکر می کنیم Kaspersky Total Security بهترین برنامه ضد ویروسی است که می توانید در حال حاضر خریداری کنید ، اگرچه همه به همه ویژگی های آن نیاز ندارند.

کسپرسکی 2021: هزینه ها و مواردی که پوشش داده می شود

مجموعه ویندوز کسپرسکی 2021 برنامه های سنتی آنتی ویروس کسپرسکی ، امنیت اینترنت کسپرسکی و توتال سکیوریتی کسپرسکی را به همراه سه سرویس Security Cloud ارائه می دهد که یکی از آنها رایگان است.

همه آنها از همان مدل اسکن بدافزار استفاده می کنند اما از نظر ویژگی های اضافی با یکدیگر متفاوت هستند.

آنتی ویروس کسپرسکی فقط برای ویندوز است و مدیریت رمز عبور آن به 15 مجموعه گواهی نامه محدود می شود. همچنین از نرم افزارهای جاسوسی نیمه قانونی که شرکای تجاری که می توانند برای نظارت بر شما استفاده کنند ، محافظت می کند. این هزینه برای هر رایانه 60 دلار در سال یا 80 دلار برای پنج رایانه است که کمی بیشتر ازمحصول قابل مقایسه Bitdefender Antivirus Plus  است.

Kaspersky Internet Security سه دستگاه را با پرداخت 80 دلار در سال یا پنج دستگاه با 90 دلار تحت پوشش قرار می دهد. این یک فایروال دو طرفه ، دفاع ضد ردیابی ، محافظت از وب کم و مرورگر ایمن شده Safe Money اضافه می کندو.

Kaspersky Total Security در صورت حمله به باج افزار ، رمزگذاری فایل ، خرد کردن فایل و محافظت از فایل را اضافه می کند.  شامل Kaspersky Safe Kids Premium (که جداگانه بررسی کرده ایم) و یک مدیر رمز عبور نامحدود است و برای پنج دستگاه سالانه 100 دلار یا 10 دستگاه 150 دلار هزینه در بر دارد.

بیشتر محصولات آنتی ویروس کسپرسکی استفاده از سرویس Secure Connection VPN شرکت را به 300 مگابایت در روز محدود می کنند.

Kaspersky Security Cloud یک گزینه مبتنی بر سرور است که با محافظت از حریم خصوصی آنلاین ، از محافظت منظم از آنتی ویروس جفت می شود.

Kaspersky Security Cloud Personal سه رایانه شخصی ، مک یا دستگاههای Android یا iOS را با هزینه ای معادل 90 دلار در سال یا پنج دستگاه را با پرداخت 100 دلار پوشش می دهد ، اما همه آنها باید به یک حساب آنلاین کسپرسکی مرتبط شوند.

در نهایت ، Kaspersky Security Cloud Family کنترل والدین را اضافه می کند ، حداکثر 10 دستگاه را تحت پوشش قرار می دهد و به شما اجازه می دهد تا 10 عضو خانواده حساب Kaspersky خود را داشته باشند.

نرم افزار کسپرسکی با ویندوز 7 با Service Pack 1 به بعد یا macOS 10.14 Mojave و جدیدتر کار می کند. برای تلفن ها و تبلت ، برنامه ها می تواند از دستگاه های دارای Android 4.4 KitKat یا iOS نسخه 12 یا بالاتر محافظت کنند.

Kaspersky 2021: محافظت در برابر آنتی ویروس

وقتی یک برنامه کسپرسکی مورد جدید و بالقوه خطرناکی پیدا می کند ، مورد برای ارزیابی در آزمایشگاه شبکه امنیت کسپرسکی بارگذاری می شود. تعاریف جدید بدافزار چندین بار در روز برای 400 میلیون کاربر این شرکت ارسال می شود. اگر نمی خواهید سیستم شما داده های خود را در Kaspersky بارگذاری کند ، می توانید هنگام نصب نرم افزار یا در تنظیمات برنامه ، انصراف دهید. همه برنامه های پولی کسپرسکی از رابط ویندوز متحد توسعه یافته سیستم عامل (UEFI) در برابر بدافزار بوت کیت دفاع می کنند و همچنین از حملات بدون پرونده محافظت می کنند.

Application Control برنامه به شما امکان می دهد کدام برنامه ها را مجاز کنید.

حالت Gaming کسپرسکی هشدارها و به روزرسانی های امنیتی را در هنگام بازی یا فیلم خاموش می کند و می تواند با اجرای دوباره  برنامه به طور خودکار راه اندازی شود.

برای یک سیستم آلوده جدی که به ابزارهای مخرب سنتی پاسخ نمی دهد ، Rescue Disk کسپرسکی می تواند سیستم را در لینوکس راه اندازی مجدد کند تا تمیزکاری کامل داشته باشد.

کسپرسکی 2021: عملکرد آنتی ویروس

اسکنر بدافزار کسپرسکی همچنان از انواع مختلف حملات جدید و قدیمی محافظت می کند. در دور تست آگوست تا سپتامبر 2020 توسط آزمایشگاه AV-Test آلمان ، کسپرسکی 100 درصد از بدافزارهای جدید “zero-day” و معروف “widespread” را کشف کرد و فقط یک “false positive” از نرم افزارهای بیخطر داشت. به طور کلی ، سابقه کسپرسکی در ارزیابی های ماهانه AV-Test مثال زدنی است. . بسیاری از مارک های دیگر آنتی ویروس که ما بررسی می کنیم ، از جمله Bitdefender ، Norton و Microsoft ، نیز عملکرد خوبی داشتند.

از ژانویه 2017 ، تنها دو بار نتوانسته 100٪ از بدافزارهای zero-day را کشف کند و هرگز بدافزار گسترده ای را از دست نداده است.

در ارزیابی های انجام شده بین ژوئیه و آگوست سال 2020 توسط آزمایشگاه اتریشی AV-Comparatives ، کسپرسکی 99.7٪ در برابر بدافزار “real-world” (ترکیبی از بدافزار جدید و قدیمی که به صورت آنلاین یافت می شود) موثر بود و هیچ مثبت کاذبی نداشت.

Bitdefender  امتیاز  99.7٪و هیچ خطایی نداشت. . Trend Micro  با صدر درصد تشخیص و 30 مورد خطا بود.

کسپرسکی 2021: ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی

هر محصول آنتی ویروس کسپرسکی ویندوز دارای پسوندهای مرورگر برای Google Chrome ، Mozilla Firefox ، Microsoft Edge و Microsoft Internet Explorer برای محافظت از داده های تایپ شده در وب سایت ها ، هشدار در مورد تلاش های فیشینگ و مسدود کردن تبلیغات پاپ آپ است. دیوار آتش دو طرفه در Kaspersky Internet Security و Kaspersky Total Security به شما امکان می دهد قوانین جداگانه ای برای سخت افزارهای مختلف شبکه ایجاد کنید. اما بخش صوتی محافظت از وب کم آنها باید به صورت دستی از طریق ویژگی کنترل برنامه کسپرسکی مدیریت شود. در مقابل ، محافظت از وب کم Bitdefender این کار را به صورت خودکار انجام می دهد.

Kaspersky Total Security شامل مدیر رمز عبور نامحدود است که در غیر این صورت سالانه 15 دلار هزینه می شود.

کنترل والدین Total Kids’s Safe Kids به والدین اجازه می دهد تا زمان نمایش کودک را محدود کنند ، تلفن های همراه را از طریق GPS بیابند ، اقدامات Facebook را کنترل کرده و به شما امکان می دهد گزارش های کامل مربوط به فعالیت های آنلاین را مشاهده کنید.

پشتیبان گیری و بازیابی Kaspersky Total Security می تواند از اسناد ، عکس ها ، فیلم ها و موسیقی و سایر فایل های سیستم شما کپی کند و می تواند از طریق FTP از این اطلاعات پشتیبان تهیه کند.

File Shredder برنامه می تواند مواد حساس یا شرم آور را برای همیشه از بین ببرد. شما میتوانید هفت روش پاک کردن را انتخاب کنید ، از جمله چندین مورد استفاده شده توسط ارتش ایالات متحده.

Kaspersky Total Security’s Data Vault از رمزگذاری 56 بیتی AES برای مخلوط کردن هر پرونده استفاده می کند و در نتیجه فقط یک رمز عبور می تواند آن را باز کند.

کسپرسکی 2021: عملکرد و تأثیر سیستم

نرم افزار کسپرسکی دارای اسکن های کامل و سریع ، اسکن انتخابی قابل تنظیم ، اسکن درایو خارجی و اسکن آسیب پذیری برای یافتن نقاط ضعف سیستم است. برای اندازه گیری تاثیری که کسپرسکی توتال سکیوریتی بر عملکرد سیستم داشت ، ما از تست معیار اکسل سفارشی خود استفاده کردیم که مدت زمان لازم برای مطابقت 20،000 نام و آدرس یک رایانه شخصی را در صفحه گسترده نشان می دهد. قبل از نصب نرم افزار Kaspersky ، ThinkPad T470 برای تکمیل معیار اکسل به طور متوسط ​​10.2 ثانیه زمان صرف کرد. بعد از نصب Kaspersky Total Security زمان اتمام به 11.4 ثانیه رسید.

این کندی 12 درصدی بسیار کمتر از کندی 19 درصدی Bitdefender Total Security است که تحت همان شرایط مشاهده می شود و لمس سبک کسپرسکی را نشان می دهد. Kaspersky Total Security عملکرد کوچک تا متوسط ​​را به سیستم تست ما تحمیل کرد.

اولین اسکن کامل Kaspersky Total Security 17 دقیقه و 34 ثانیه به طول انجامید و 400571 پرونده را بررسی کرد ، نیمی از زمانی که Bitdefender Total Security برای بررسی 1.2 میلیون پرونده طول کشید . بار دوم ، اسکن کامل Kaspersky Total Security بسیار سریع انجام شد و فقط 1 دقیقه و 49 ثانیه طول کشید تا 309،525 پرونده بررسی شود.

اولین اسکن سریع کسپرسکی برای اسکن 3،381 پرونده 1:26 به طول انجامید که کمتر از نیمی از زمان اسکن سریع Bitdefender بود. . بررسی سریع Kaspersky برای بررسی همان تعداد پرونده 1:12 به طول انجامید.

کسپرسکی 2021: رابط

رابط کاربری کسپرسکی از زمان نسخه 2020 تغییر چندانی نکرده است. هشت باکس موجود در صفحه اصلی اسکن دسترسی ، به روزرسانی ، مرورگر سخت شده ، مدیر رمز عبور ، تنظیمات حریم خصوصی و کنترل والدین را فراهم می کند.

رابط کاربری می تواند گیج کننده باشد ، حداقل با سه روش برای به روزرسانی تعاریف بدافزار کسپرسکی. . ممکن است بسیاری از صفحات با صفحه شما متناسب نباشد و به پیمایش بالا و پایین نیاز داشته باشد. اما شدت اسکن را می توان روی Low ، Recommended یا High تنظیم کرد و اسکن ها را می توان به راحتی برای یک زمان مشخص یا برای هر دقیقه ، ساعت ، روز ، هفته یا ماه برنامه ریزی کرد.

نماد Taskbar ویندوز کسپرسکی ، که در پایین سمت راست صفحه شما قابل مشاهده است ، می تواند مرورگر سخت شده را باز کند. . حساب کسپرسکی آنلاین به شما امکان می دهد از دستگاه های دیگر محافظت کنید ، اشتراک خود را تمدید کنید یا اخبار مربوط به امنیت رایانه را بخوانید.

 کسپرسکی: نصب و پشتیبانی

نصب Kaspersky Total Security کمی کمتر از هفت دقیقه طول کشید نصب کننده beachhead نام ، آدرس ایمیل و زبان مورد نظر ما را جویا شد و اینکه آیا کسپرسکی می تواند برای ما پیام های ایمیل تبلیغاتی ارسال کند یا اطلاعات مربوط به رایانه ما را جمع آوری کند یا خیر.

سپس Total Security نصب کننده اصلی 215MB را بارگیری کرده و برنامه کامل را تنظیم کرد در این مرحله ، باید کد تبلیغاتی را پرداخت کنید یا وارد کنید ، سپس یک حساب آنلاین Kaspersky Security Network ایجاد کنید.

نرم افزار آنتی ویروس پولی کسپرسکی شامل پشتیبانی فنی 24/7 از طریق تلفن ، ایمیل یا چت آنلاین است.

بررسی کسپرسکی 2021: کلام آخر

در حالی که Kaspersky Total Security همچنان گزینه برتر ما برای بهترین برنامه آنتی ویروس است ، برنامه های Norton و Bitdefender از نظر محافظت و ویژگی ها جلوتر هستند.

هر سه اسکن سریع محلی را با تجزیه و تحلیل بدافزار آنلاین جمع می کنند در حالی که منابع سیستم بیش از حد مصرف نمی شود.

تنها مورد اصلی که در کسپرسکی توتال سکیوریتی وجود ندارد سرویس VPN نامحدود است ، چیزی که Bitdefender Premium Security و تمام بسته های Norton 360 شامل آن هستند.

افرادی که بودجه کافی ندارند و یا بچه ندارند ممکن است نسخه اقتصادی‌تر Bitdefender Antivirus Plus را ترجیح دهند  اگر محدودیت بودجه ندارید  و حفاظت از سرقت هویت و سرویس VPN نامحدود و همچنین نرم افزار آنتی ویروس نیاز دارید ، Norton 360 را با LifeLock برای شما گزینه مناسبی است.

با پنج برنامه پولی – از آنتی ویروس کسپرسکی مینیمال گرفته تا Kaspersky Security Cloud آنلاین که پرچمدار Kaspersky Total Security – است می توانید در مورد محافظت و ویژگی های مورد نیاز تصمیم بگیرید.

نرم افزار آنتی ویروس کسپرسکی را بهترین نرم افزار است: قدرت محافظت بالایی که بی سر و صدا در پشت صحنه کار می کند و فقط در صورت بروز مشکل به شما هشدار می دهد.