انتخاب سخت افزاری صنایع در سال 2021: روترها، سرورها و تجهیزات شبکه

چه در خانه مشغول به کار هستید  چه در محل کار و دفتر خود مهمترین موضوع و دغدغه فکری برای شما دسترسی اینترنت  و پشتیبان‌گیری از داده‌ها است. برندهای زیر از بهترین محصولات برای فراهم کردن اتصال اینترنت و پشتیبان گیری از داده ها  هستند:

روترهای انتخاب مشاغل برای سال 2021

میزان رضایت کلی

روترها و سرورهای برتر 2021

ایسوس و سیسکو. سیسکو برنده روترهای سطح سازمانی است و ایسوس همچنان پیشرو در میان فروشندگان روتر برای دفاتر کوچک / دفتر خانه (SOHO) و مشاغل کوچک تا متوسط ​​(SMB) است.

ایسوس برای رضایت کلی نمره 8.6 را در مقیاس 0 (به شدت ناراضی) تا 10 (به شدت راضی) کسب می کند. و نمره 8.4 سیسکو مانند سال گذشته است.

سرورها / شبکه متصل به ذخیره سازی مشاغل برای سال 2021

میزان رضایت کلی

روترها و سرورهای برتر 2021

Synology و دستگاه‌های ذخیره سازی متصل به شبکه آن (NAS) را در بالای لیستBusiness Choice قرار دارد و برای سال 2021، نمره 8.9 رضایت‌مندی را کسب کرده است. اگر نیازهای کسب وکار شما کمی پیشرفته‌تر باشد به این معنی که شما شرکتی پر از کارمند دارید که به فضای ذخیره سازی و سایر کارهای پشتیبان نیاز دارند  شما به یک سرور از سیسکو احتیاج دارید  سرور سیسکو Enterprise Server که نمره 8.5 را دیافت می‌کند.

برای اینکه واضح‌تر باشد یک دستگاه NAS و یک سرور هر دو داده را ذخیره می‌کنند، دستگاه NAS یک کلاس فرعی از سرور است که برای خانه‌ها و مشاغل کوچک، که در آن کاربران عمدتا از ابر نرم افزار می‌گیرند، مناسبتر است. یک سرور هوشمند کارایی بیشتری دارد، از اپ‌های مشتری / سرور پشتیبانی می‌کند و برای تعداد بیشتری از کاربران بهترین عملکرد را دارد.

مقایسه کامل

مقایسه روترها و سروهای برتر 2021