امنیت شبکه      Network Security

سامانه سبز رایان | شرکت Kaspersky
سامانه سبز رایان | شرکت Avira
سامانه سبز رایان | شرکت Juniper Networks
سامانه سبز رایان | شرکت Fortinet
سامانه سبز رایان | شرکت Symantec
سامانه سبز رایان | شرکت Sophos

محصولات Kaspersky Products     Kaspersky

سامانه سبز رایان | لایسنس Kaspersky

لایسنس Kaspersky Licanse  Kaspersky

نرم افزارهای امنیتی Kaspersky همواره در صدر جدول رده‌بندی قوی‌ترین آنتی‌ویروس‌ها قرار گرفته‌اند. این نرم‌افزارها دارای تنوع بسیاری هستند و برای Windows، Mac، Android و iOS قابل استفاده می‌باشند. از محصولات Kaspersky می‌توان به Anti-Virus، Internet Security، Total Security و Cloud Security اشاره کرد. هر کدام از این محصولات با توجه به کارایی و قیمتشان گستره‌ای از خدمات امنیتی مثل آنتی‌ویروس، آنتی فیشینگ، امنیت کودک و back up فایل را ارائه می‌کنند.

محصولات Avira Products      Avira

لایسنس Avira Licanse      Avira

Avira تا مدت‌ها ارائه‌دهنده بهترین آنتی‌ویروس رایگان بوده است و امروزه در زمینه On-Demand Malware Detection پیشتاز است. مهم‌ترین نرم افزارهای این شرکت Antivirus Pro، Internet Security و Avira Prime هستند و هر کدام بخشی از خدمات مربوط به دفاع در برابر تهدیدات مثل ویروس‌ها، بدافزارها و باج افزارها، پرداخت های اینترنتی امن و حفاظت رمز را ارائه می‌دهند. علاوه بر آن‌ها خدمات جانبی شامل به روز رسانی ایمن نرم افزارها و افزودن فضای ذخیره‌سازی با زدودن فایل‌های اضافی هم به این نرم‌افزار اضافه شده است.

سامانه سبز رایان | لایسنس Avira

محصولات Juniper Products      Juniper

سامانه سبز رایان | فایروال Juniper

فایروال Juniper Firewall      Juniper

فایروال‌های Juniper، با امینت بالا و هوشمندی یکپارچه، از مقیاس‌پذیری و انعطاف‌پذیری بالایی برخوردارند. سری فایروال‌های SRX که دارای زیرمجموعه‌های cSRX و vSRX است، با ارائه درگاه‌های 100 GbE و استفاده از تکنولوژی Express Path عملکرد مراکز داده را تا 2 Tbps بالا می‌برد.

محصولات Fortinet Products      Fortinet

فایروال Fortigate Firewall      Fortigate

یکی از پیشروترین برندها در زمینه امنیت شبکه، Fortinet است. این کمپانی با ارائه فایروال‌های Fortigate گامی بزرگ در تأمین امنیت شبکه برداشته است. این فایروال‌ها با بررسی تمامی ترافیک داده ورودی و خروجی شبکه، تهدیدات را شناسایی می‌کنند. این روند بدون کاهش سرعت سیستم و یا تأثیرگذاری بر ارتباط کاربر با آن انجام می‌شود. این تجهیزات با سرعت‌های مختلف متناسب با نیاز مرکز داده، سازمانی و میانبرد و در سری‌های D، E و F موجود است.

سامانه سبز رایان | فایروال Fortinet

محصولات Sophos Products      Sophos

سامانه سبز رایان | لایسنس Sophos

نرم‌افزار امنیتی Sophos Security  Sophos

Sophos یک برند انگلیسی ارائه‌دهنده نرم‌افزارهای امنیتی است. مهم‌ترین مزیت این نرم‌افزارها مدیریت یکپارچه تمامی دستگاه‌های کاربر با سیستم عامل‌های Windows، macOS، Android و iOS می‌باشد. سیستم امنیتی Sophos خدماتی نظیر حذف و نصب ایمن نرم‌افزارها، امنیت وب، شناسایی بدافزار و باج‌افزارها ارائه می‌دهد.

سامانه سبز
با پشتوانه 20 سال تجربه

تماس با ما